czwartek, 25 czerwca 2026

365.Bieżnik świąteczny.


 Zabawa u Splocika https://splocik2.blogspot.com/2026/06/male-dekoracje-2026-galeria-majowa.html?m=1

Wskazówki do zabawy :
Cytat:
"Każda praca jest możliwa do wykonania, jeśli podzielić ją na małe odcinki". - Abraham Lincoln

2. Kolor - żółty słoneczny i liliowy bzowy 

3. Dowolna praca - dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia. 

U mnie punkt 1. I 3.
Bieżnik ma wymiary 84 cm x24 cm, nici to Maxi a szydełko 1,4.
Bieżnik jest dla córki. 



Obrzuciłam go złotą nitką, bieżnik jest w kolorze czerwonym tylko trudno uchwycić właściwy kolor.Przeznaczony na komodę .

Banerek do zabawy.
I taki dziwny kolaż mi wyszedł
No to jesteśmy na półmetku zabaw.
Żeby mi za dobrze nie było to nad moją sypialnią pustułki zniosły jajka na parapecie wsypu gościa co mieszka piętro wyżej.

Jak wygląda parapet nie będę pisać ale co drugi dzień wielkie mycie.
Dziękuję za odwiedziny I komentarze , pijcie dużo wody , pozdrawiam upalnie.

20 komentarzy:

  1. Śliczny, świąteczny bieżniczek :)
    Pustułki raczej wolą zamknięte miejsca do gniazdowania, widać nie miały wyboru, ale nie zazdroszczę tego sąsiedztwa.
    Miło mi, że bawisz się u mnie :)
    Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu czerwca.
    Gdyby nie zgłoszenie, to nie wiedziałabym, że już opublikowałaś wpis.
    Chociaż widać, że już coś się zmienia na Bloggerze.
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, obserwuje niektóre blogi i jeszcze nie widać mojego wpisu.Ciezko z tymi ptaszorami , wiecznie parapet myje a i tak idzie smród z tego miejsca, pozdrawiam.

      Usuń
  2. Bieżnik elegancki, świetna dekoracja.
    Towarzystwo ptaków ciekawe, ale to sprzątanie odchodów, znam to, niestety...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Jotki, te ptaki mam z przodu a z tyłu na balkonie atakują golębie.Pozdrawiam upalnie.

      Usuń
  3. Ula, zainspirowałaś mnie tym bieżnikiem swiątecznym. Pieknie wyszedł, skąd miałaś wzór?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już nie wiem , tam dalej jeszcze jest dzwonek ale tego nie robiłam, mam na kartce wydrukowany.Pozdraw8am.

      Usuń
  4. Bardzo świąteczny bieżnik będzie śliczny prezent :) .
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  5. Jest śliczny
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  6. Jest śliczny
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  7. Piękny ten bieżnik, i taki bożonarodzeniowo czerwony. Lubię takie elementy dekoracyjne.

    OdpowiedzUsuń
  8. Świetny pomysł i doskonałe wykonanie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Matyldo, troszkę chłodu potrzebuje,

      Usuń
  9. Piękny bierzniczek i odrazu świątecznie się zrobiło 😀 lokatorzy fajni ale lokalizacja już nie, współczuje -a trzeba sprzątać na bieżąco bo może wyżreć o zapachu nie wspomnę
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Beato, parapet scieram bo śmierdzi od niego ale od tych podkładów to dopiero smród jedzie.Zauważylam dzisiaj że one już latają, może się wkrótce wyniosą, pozdrawiam.

      Usuń
  10. Bardzo urokliwa. Czerwona, idealna na święta.

    OdpowiedzUsuń