Zabawa u Splocika https://splocik2.blogspot.com/2026/06/male-dekoracje-2026-galeria-majowa.html?m=1
Wskazówki do zabawy :
Cytat:
"Każda praca jest możliwa do wykonania, jeśli podzielić ją na małe odcinki". - Abraham Lincoln
2. Kolor - żółty słoneczny i liliowy bzowy
3. Dowolna praca - dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.
U mnie punkt 1. I 3.
Bieżnik ma wymiary 84 cm x24 cm, nici to Maxi a szydełko 1,4.
Bieżnik jest dla córki.
Obrzuciłam go złotą nitką, bieżnik jest w kolorze czerwonym tylko trudno uchwycić właściwy kolor.Przeznaczony na komodę .
Banerek do zabawy.
I taki dziwny kolaż mi wyszedł
No to jesteśmy na półmetku zabaw.
Żeby mi za dobrze nie było to nad moją sypialnią pustułki zniosły jajka na parapecie wsypu gościa co mieszka piętro wyżej.
Jak wygląda parapet nie będę pisać ale co drugi dzień wielkie mycie.
Dziękuję za odwiedziny I komentarze , pijcie dużo wody , pozdrawiam upalnie.







Śliczny, świąteczny bieżniczek :)
OdpowiedzUsuńPustułki raczej wolą zamknięte miejsca do gniazdowania, widać nie miały wyboru, ale nie zazdroszczę tego sąsiedztwa.
Miło mi, że bawisz się u mnie :)
Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu czerwca.
Gdyby nie zgłoszenie, to nie wiedziałabym, że już opublikowałaś wpis.
Chociaż widać, że już coś się zmienia na Bloggerze.
Pozdrawiam ciepło
Dziękuję, obserwuje niektóre blogi i jeszcze nie widać mojego wpisu.Ciezko z tymi ptaszorami , wiecznie parapet myje a i tak idzie smród z tego miejsca, pozdrawiam.
UsuńBieżnik elegancki, świetna dekoracja.
OdpowiedzUsuńTowarzystwo ptaków ciekawe, ale to sprzątanie odchodów, znam to, niestety...
Dziękuję Jotki, te ptaki mam z przodu a z tyłu na balkonie atakują golębie.Pozdrawiam upalnie.
UsuńUla, zainspirowałaś mnie tym bieżnikiem swiątecznym. Pieknie wyszedł, skąd miałaś wzór?
OdpowiedzUsuńJuż nie wiem , tam dalej jeszcze jest dzwonek ale tego nie robiłam, mam na kartce wydrukowany.Pozdraw8am.
UsuńBardzo świąteczny bieżnik będzie śliczny prezent :) .
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Dziękuję pięknie, pozdrawiam.
UsuńJest śliczny
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Dziękuję, też pozdrawiam ale nie wiem kogo .
UsuńJest śliczny
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Piękne dzięki, pozdrawiam.
UsuńPiękny ten bieżnik, i taki bożonarodzeniowo czerwony. Lubię takie elementy dekoracyjne.
OdpowiedzUsuńDziękuję, wedle życzenia córki, pozdrawiam.
UsuńŚwietny pomysł i doskonałe wykonanie!
OdpowiedzUsuńDziękuję Matyldo, troszkę chłodu potrzebuje,
UsuńPiękny bierzniczek i odrazu świątecznie się zrobiło 😀 lokatorzy fajni ale lokalizacja już nie, współczuje -a trzeba sprzątać na bieżąco bo może wyżreć o zapachu nie wspomnę
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Beato, parapet scieram bo śmierdzi od niego ale od tych podkładów to dopiero smród jedzie.Zauważylam dzisiaj że one już latają, może się wkrótce wyniosą, pozdrawiam.
UsuńBardzo urokliwa. Czerwona, idealna na święta.
OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję, pozdrawiam.
Usuń