Ostatnia w tym miesiącu zabawa u Renatki https://reanja1.blogspot.com/2025/10/pazdziernik-i-cos-prostego.html?m=1
Przewodnim tematem były listki ale jakoś nie mogłam nic wymyśleć więc tylko moj jesienny bukiet z liśćmi.
Banerek :
No i dopadło mnie jakieś przeziębienie ,wizyta stomatologiczna na dzisiaj odwołana a jutrzejsza neurologiczna ma być teleporadą .A kwiaty czekają na transport na cmentarz.Wczoraj byliśmy z synem stroiki zawieść bo dosyć ciężkie ,liscie sprzątnelismy ,gdybym wiedziała że coś mnie dopadnie to kwiaty też zostały już na cmentarzu, czasami człowiek nie myśli.Pozdrawiam i zdrowia życzę.

.jpg)

Szybkiego powrotu do zdrowia.
OdpowiedzUsuńSuper że wybrnęłaś z tematu. Niestety ja też wróciłam z tego sanatorium nieźle przeziębiona, ale zamiast leżeć to kursuję wszędzie. Nie mam temperatury, test zrobiłam na convid i grypę , wyszedł w obu przypadkach ujemny wiec mam to w nosie. Jak znam siebie to bez antybiotyku pewnie mi nie przejdzie.
OdpowiedzUsuńFajny Twój jesienny bukiet !!!
Pozdrawiam
O przeziębienie teraz nie trudno, my zmokliśmy strasznie, a wiatr taki, że nie wiadomo jakie szkody zrobi na cmentarzach.
OdpowiedzUsuńSzybkiej poprawy!
jotka